Xioami Mi Note 2 نسخه بعدی گوشی هایی با صفحه نمایش منحنی
Xioami Mi Note 2 نسخه بعدی گوشی هایی با صفحه نمایش منحنی

Xioami Mi Note 2 نسخه بعدی گوشی هایی با صفحه نمایش منحنی

منابع خبری کره ای خبر آمدن مدل بعدی از سری گوشی هایی با صفحه نمایش منحنی را منتشر کرده اند. بعد از vivo، اکنون به نظر می رسد کمپانی های Huawei و Xiaomi نیز دست بر روی این تکنولوژی و ایده گذاشته اند. vivo Xplay 5 گوشی است که اخیرا خبرهایی در خصوص استفاده از صفحه نمایش منحنی در آن منتشر شد و به نظر می رسد گوشی بعدی Xioami Mi Note 2 باشد.

پس از عرضه گوشی Xiaomi Mi5 که دارای یک صفحه تخت بود، بسیاری از طرفداران نسبت به آن نظرات خوشایندی نداشتند و متعجب شدند. برخی می پرسند چرا همچین گوشی با این مشخصات دارای یک صفحه نمایش تخت و کوچک به همراه یک دکمه Home معمولی و حتی زشت! می باشد؟

اگر ذهن شما به گذشته برود و سال گذشته را به خاطر آورید، می توانید گوشی Xiaomi Mi Note را تصور کنید که اولین گوشی کمپانی شیائومی بود که با طراحی پشتی خمیده عرضه شد. شایعات روزهای اخیر نیز مبنی بر آن است که نسخه جدید شیائومی یعنی Xioami Mi Note 2 نیز بعد از ویوو دارای صفحه نمایشی خمیده خواهد بود اما با مقیاسی بزرگتر.

قبلا Xiaomi Mi Note با یک صفحه نمایش 5.7 اینچی عرضه شد پس انتظار می رود Mi Note 2 نیز در همین اندازه (کمی کوچکتر یا بزرگتر) با پشتی منحنی و یک پردازنده Snapdragon 820 و رمی 4 گیگابایتی به صحنه رقابت گوشی های هوشمند قدم بگذارد.

 

منبع: gizchina