روند انجام سفارشات از انبار چین

بجز محصولاتی که گزینه “ارسال از انبار ایران” دارند، مابقی محصولات به طور مستقیم از کشور چین و از انبار اختصاصی بست چاینا بصورت رایگان ارسال می گردد.

تمامی مشتریان پس از تکمیل خرید ، یک شماره سفارش دریافت میکنند و آن را بایستی نزد خود نگه دارند. پس از تکمیل خرید، سفارش شما از طریق سیستم به اطلاع همکاران ما در کشور چین رسانده می شود و پس از تحویل بسته به پست، یک کد رهگیری پستی توسط ما به مشتری (از طریق سامانه پیامکی) داده خواهد شد که مشتری می تواند به وسیله آن بسته ارسالی خود را رهگیری کرده و از موقعیت مکانی آن در هر لحظه مطلع شود.

طبیعتا زمان رسیدن مرسوله به دست مشتری نسبت به مرسولات پستی داخلی، کمی طولانی تر صورت می گیرد و طی سوابقی که تیم بست چاینا نسبت به واردات این محصولات از طریق پست را داشته، میانگین زمان رسیدن مرسوله به دست مشتری را حدود 15 الی 25 روزه را تخمین میزند. این مدت، از زمانی شروع می شود که محصول شما از کشور مبدا پست شود یعنی زمانی که کد رهگیری را از ما دریافت می کنید.

دقت داشته باشید که تاخیر های احتمالی که بعضا از جانب شرکت های پستی برای تحویل محصولات رخ می دهد در حوزه اختیارات فروشگاه نمی باشد و درصورت وجود تاخیر در رسیدن بسته ها هیچ  مسئولیتی متوجه فروشگاه بست چاینا نخواهد بود. اما طبق قوانین فروشگاه در صورت نرسیدن محصول، وجه آن به مشتری بازگشت داده خواهد شد.

در تمام طول این فرایند ما همراه شما هستیم و آماده پاسخگویی سوالات و پیگیری سفارشات شما تا زمان رسیدن مرسوله به دستتان، خواهیم بود.

لازم به ذکر است، کد رهگیری مرسولات به محض پست شدن به شماره همراه شما از طرف فروشگاه بست چاینا بصورت اتوماتیک ارسال خواهد شد.

 

هنگام تحویل سفارش:

هزینه گمرک کالا به عهده شخص خریدار است که هنگام تحویل کالا قابل پرداخت است. جهت مشاهده هزینه گمرک از طریق لینک سایت گمرک (کلیک کنید) میتوانید هزینه گمرک گوشی و یا دستگاه مورد نظر را مشاهده کنید البته اگر مدل مورد نظر شما جز لیست فعلی گمرک نبود میتوانید مدلی مشابه که هم قیمت آن باشد انتخاب کنید و در نهایت هزینه گمرک آنرا مشاهده کنید (زیرا هزینه گمرک برحسب ارزش کالا محاسبه میگردد). درحین تکمیل فرایند برای فیلد شناسه IMEI یک شماره سوری 15 رقمی وارد کنید و همچنین برای شماره گذرنامه از کد E0000000 استفاده کنید. اگر درحین این مراحل با اخطار “هر فرد در سال تنها یکبار میتواند دستگاه مسافری ثبت کند” شدید، بدان معناست که قبلا یک دستگاه ازین طریق با اطلاعات فردی شما ثبت شده است و میتوانید جهت مشاهده هزینه گمرک از اطلاعات فردی شخص دیگری استفاده کنید. لازم بذکر است مشاهده هزینه گمرکی هیچ گونه محدودیتی ندارد و در رجیستری دستگاهی که قصد خرید آن را دارید مشکلی بوجود نمی آورد.

با این حال در صورتیکه اداره پست شهر مقصد (آدرس مشتری) درخواستی بیش از حد معقول برای ورود کالا از مشتری درخواست کند ، مسئولیت این موضوع متوجه فروشگاه بست چاینا نخواهد بود.

نکته: بر روی تمامی بسته های پستی ارسالی (اعم از گوشی ها، تبلت ها و لوازم جانبی ها) قیمت متناسب با ارزش کالا تا سقف 90 دلار درج خواهد شد.

برای لوازم جانبی‌ها و قطعات و دیگر کالاهای کوچک هزینه پست پیشتاز داخلی (از تهران تا آدرس دقیق دریافت کننده) و هزینه گمرکی مجموعا حدود بر 15 الی 30 هزار تومان می باشد، صرفا بر عهده مشتری خواهد بود.

باتشکر ، بست چاینا