تمامی محصولات به طور مستقیم از کشور چین و از انبار اختصاصی بست چاینا بصورت مستقیم و رایگان به آدرس مشتری ارسال می گردند.

تمامی مشتریان پس از تکمیل خرید ، یک شماره سفارش دریافت میکنند و آن را بایستی نزد خود نگه دارند. پس از تکمیل خرید، سفارش شما از طریق سیستم به اطلاع همکاران ما در کشور چین رسانده می شود و پس از تحویل بسته به پست، یک کد رهگیری پستی توسط ما به مشتری (از طریق سامانه پیامکی) داده خواهد شد که مشتری می تواند به وسیله آن بسته ارسالی خود را رهگیری کرده و از موقعیت مکانی آن در هر لحظه مطلع شود.

طبیعتا زمان رسیدن مرسولات خارجه نسبت به مرسولات پستی داخلی، طولانی تر صورت می گیرد و طی سوابقی که تیم بست چاینا نسبت به واردات این محصولات از طریق پست را داشته، میانگین زمان رسیدن مرسوله به ایران را حدود 20 الی 30 روز کاری را تخمین میزند. این مدت، از زمانی شروع می شود که محصول شما از کشور مبدا پست شود یعنی زمانی که کد رهگیری را از ما دریافت می کنید.

دقت داشته باشید که تاخیر های احتمالی که بعضا از جانب شرکت های پستی برای تحویل محصولات رخ می دهد در حوزه اختیارات فروشگاه نمی باشد اما طبق بند 3 قوانین فروشگاه در صورت نرسیدن محصول، وجه آن به مشتری بازگشت داده خواهد شد.

در تمام طول این فرایند ما همراه شما هستیم و آماده پاسخگویی سوالات و پیگیری سفارشات شما تا زمان رسیدن مرسوله به دستتان، خواهیم بود.

لازم به ذکر است، کد رهگیری مرسولات به محض پست شدن به شماره همراه شما از طرف فروشگاه بست چاینا بصورت خودکار ارسال خواهد شد.

هنگام تحویل سفارش:

هزینه گمرک کالا به عهده شخص خریدار است که هنگام تحویل کالا بایستی پرداخت شود. هزینه حقوق گمرکی کالاهایی که از چین ارسال می شود مطابق قوانین روز کشور توسط گمرک امانات پستی محاسبه و توسط خریدار پرداخت می گردد. جهت اطلاع از تعرفه و میزان حقوق گمرکی کالا می توانید به سایت گمرک مراجعه کنید.

برای لوازم جانبی‌ها و قطعات و دیگر کالاهای کوچک هزینه پست پیشتاز داخلی (از تهران تا آدرس دریافت کننده) و هزینه گمرکی مجموعا حدود بر 20 الی 30 هزار تومان می باشد، صرفا بر عهده مشتری خواهد بود.

باتشکر ، بست چاینا