انتشار ZUK Z1 Pro یا ZUK Z2 در ماه مارس
انتشار ZUK Z1 Pro یا ZUK Z2 در ماه مارس

انتشار ZUK Z1 Pro یا ZUK Z2 در ماه مارس

ZUK Z1 Pro (2)

آیا در ماه مارس ZUK Z1 Pro یا ZUK Z2 رونمایی خواهد شد؟ برای پاسخ بهتر است ابتدا شایعات و صحبت های به گوش رسیده را بررسی کنیم. ممکن است ZUK امسال حضور رسمی در MWC نداشته باشد اما بسیاری از علاقمندان بازار رو به پیشرفت اسمارت فون های چینی بیش از این تحمل انتظار دیدن نسخه های دیگر ZUK را ندارند. تولیدکنندگان این برند عنوان کردند در ماه مارس یک دستگاه جدید خود را رونمایی می کنند. این صحبت با شنیده های ما در هفته های اخیر مطابق دارد.

حال سوال این است که این محصول که با حمایت کمپانی Lenovo شناخته شده است،چه نام دارد و چه موقع منتشر می شود؟ رسانه های چینی حدس می زنند که با یک نسخه به روز شده گوشی ZUK Z1 روبرو می شویم و نام آن ZUK Z1 Pro خواهد بود. گوشی با پردازنده Snapdragon 820 و بهبود در مشخصات دوربین. عده ای نیز معتقدند نام ZUK Z2 را در قسمت مشخصات این گوشی مشاهده کنند.
سوال بعدی در کیفیت و سطح امکانات این گوشی است که آیا در بازار رقابت می تواند جایگاه خوبی به دست آورد و به عنوان مثال با OnePlus X رقابت کند یا خیر؟
اما درنهایت تمام این سوالات در زمان راه اندازی پاسخ داده خواهد شد. این گوشی ابتدا در چین و سپس در سطح بین الملل با سیستم عامل Cyanogen عرضه خواهد شد.

 

منبع: gizchina