OnePlus 3 با فناوری Fast Charge می آید
OnePlus 3 با فناوری Fast Charge می آید

OnePlus 3 با فناوری Fast Charge می آید

oneplus 3 (3)

ساخت OnePlus 3 باعث ایجاد هیجان زیادی در بین طرفداران اسمارت فون های چینی شده است. اکنون با توجه اینکه تاریخ شمار بر روی 17 آوریل تنظیم شده تا این رونمایی اتفاق بیفتد، تمام حواس طرفداران کمپانی OnePlus معطوف روزشماری است. اگرچه به احتمال زیاد این تولید بیشتر برای آزاد کردن فکر استفاده از Android 6.0 Marshmallow based HydrogenOS می باشد اما این از هیجان ما کم نمی کند. طبق شنیده ها و اخبار منتشر شده می توانیم در سه ماه دوم سال جاری منتظر راه اندازی OnePlus 3 باشیم.

oneplus 3 (4)

کمپانی وان پلاس پس از عرضه OnePlus Two ،OnePlus One و OnePlus X توانست جایگاه استواری برای خود بسازد و با قدرت پیش برود و این محصول جدید نیز می تواند به عنوان برگ برنده ای در نیمه اول 2016 باشد. به تازگی اطلاعات جدیدی نیز از این گوشی بر روی اینترنت دیده شده که نشان می دهد OnePlus 3 با تکنولوژی Fast Charge می آید. بنابر این گزارش فناوری فوق با مجوز کمپانی OPPO و با licens این شرکت در اختیار OnePlus قرار گرفته پس نمی توان به طور قطع اطمینان داشت که این تکنولوژی تا پایان بر روی این نسخه باشد.

با توجه به آنکه دو نسخه قبلی با انتقاد شدید نسبت به شارژ کند روبرو شد همگی این انتظار را داشتیم که در نسخه جدید این مساله در اولویت قرار بگیرد. از ابتدای سال 2016 تا اکنون تقریبا هیچ گوشی که به نوعی پرچم دار باشد، دارای فناوری شارژ سریع نبود بنابراین لازم بود وان پلاس با این اقدام قدم استواری بردارد.
به لطف لیستی که AnTuTu منتشر کرده ما می دانیم OnePlus 3 دارای چیپ ست Qualcomm Snapdragon 820، رم 4 و رام 32 گیگابایتی، دوربین های 16 و 8 مگاپیکسلی و یک صفحه نمایش FHD است. همانطور که در ابتدا گفتیم اندروید این گوشی نیز 6.0.1 می باشد.

oneplus 3 (5)

پیش از این مدیرعامل شرکت CEO متذکر شد که OnePlus 3 با طراحی متفاوت از OnePlus 2 خواهد بود اما هنوز تصاویری معتبر و تائید شده ای منتشر نشده است. درخصوص قیمت نیز می توانیم منتظر یک قیمت رقابتی در امتداد خطوط همان پرچم داران قبلی باشیم.

 

منبع: gizmochina