کالبدشکافی گوشی Xiaomi Redmi Note 3
کالبدشکافی گوشی Xiaomi Redmi Note 3

کالبدشکافی گوشی Xiaomi Redmi Note 3

 

redmi note 3 (12)

 

کمپانی شیائومی در 24 نوامبر از محصول جدید خود Xiaomi Redmi Note 3 رونمایی کرد و باعث شد همه تحت تاثیر این محصول فوق العاده قرار گیرند.

مثل همیشه، با ورود یک گوشی هوشمند جدید به بازار علاقمندان درمورد اجزای داخلی آن کنجکاو هستند. ردمی نوت 3 نیز از این امر مستثنی نبود و یک وب سایت چینی اقدام به انتشار تصاویر کالبد شکافی گوشی Xiaomi کرد.

 

redmi note 3 (13)

 

شیائومی یک کار بزرگ طراحی دستگاه انجام داده است. با وجود قطعات اضافی در این محصول، تقریبا اکثرا ساختار این محصول همانند نسخه قبلی خود یعنی Redmi Note 2 می باشد. اما نکته قابل قبول این محصول باتری 4000 میلی آمپری آن است که وجه تمایزی نسبت به ردمی نوت 2 می باشد.

سنسور اثر انگشت (FPC 1022) و دوربین سامسونگ (ISOCELL S5K3M2) از تکنولوژی های جدید این گوشی Xiaomi هستند. همچنین این کمپانی از سنسورهایی جهت کاهش حرارت و گرم شدن محصول استفاده کرده که مشکل تعداد زیادی از کاربران را برطرف می کند.

به طور کلی، به نظر می رسد این شرکت یک کار خوب با طراحی بالا انجام داده است.

در زیر تصاویر منتشر شده از این فرآیند را مشاهده می کنید.

 

redmi note 3 (14) redmi note 3 (1) redmi note 3 (2) redmi note 3 (3) redmi note 3 (4) redmi note 3 (5) redmi note 3 (6) redmi note 3 (7) redmi note 3 (8) redmi note 3 (9) redmi note 3 (10) redmi note 3 (11)

 

منبع: gizmochina