شرکت Xiaomi به زودی ساعت هوشمند خود را عرضه می کند

شرکت Xiaomi به زودی ساعت هوشمند خود را عرضه می کند

چند روز قبل نسل دوم Xiaomi Mi Band، یعنی Xiaomi Mi Band 2 در چین عرضه شد. این دستبند تنها با قیمت 22 دلار به بازار آمد. با این حال نسل جدید Mi band که تنها یک دستبند پوشیدنی نیست، در سال جاری رونمایی می شود. این برای اولین بار است و مدیران Xiaomi نیز در این خصوص گفته اند: درحال حاضر درحال کار بر روی یک ساعت هوشمند هستیم که در نیمه دوم 2016 عرضه خواهد شد. همچنین تولید این ساعت از سوی مدیرعامل شرکت Huami نیز تائید شده است. Huami مسئول تولید Mi band های شیائومی می باشد.

 

Xiaomi smartwatch 1

 

درحال حاضر تحلیلگر  Pan Jiutang از چین نشان می دهد که این ساعت نیز توسط همین شرکت تولید می شود. همچنین گفته شده که مصرف باتری و برق این ساعت باید شبیه به ابزارهای پوشیدنی Garmin باشد. در نهایت او از طرفداران خود خواسته حدس بزنند که کدام قیمت برای این ساعت درنظر گرفته می شود. 152 دلار و یا 243 دلار؟ مطرح کردن این دو گزینه می تواند بیانگر آن نیز باشد که دو نسخه از این ساعت تولید می شود.

همچنین با توجه به صحبت های مدیر عامل Huami، اکنون Pan Jiutang تائید کرده که مراحل تولید ساعت هوشمند Xiaomi در حال حاضر نیز تکمیل شده و تنها باید منتظر اعلام رسمی از سوی این تولیدکننده باشیم. حال با توجه به آنکه قیمت Mi Band 2 در حدود 22 دلار است، قیمت 152 دلاری برای این ساعت هوشمند کمی گرانتر از انتظار ماست.

شما چه فکر می کنید؟ اگر همانطور که صحبت های Xiaomi درمورد محصولات پیشین خود صحت داشته، درصورتی که عمر باتری این ساعت نیز معقول و مناسب باشد، شما حاضر به پرداخت 152 دلار برای تهیه یک ساعت هوشمند هستید؟

 

منبع: gizmochina